WDK Tunnels LTD

jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą tunele foliowe, stoły uprawowe oraz systemy nawodnień. Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem na rynku Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy

 

 

WDK  TUNNELS

tunele dla gospodarstw rolnych zostały zaprojektowane i udoskonalone przez rolników w Wielkiej Brytanii. Można je budować w dowolnym miejscu o dowolnej szerokości od 5,5m do 8,5m oraz dowolnej długości. Tunele foliowe WDK  podnoszą wydajność i jakość produktu. Zabezpieczają przed mrozem i gradem. Pozwalają na zbiory niezależnie od warunków pogodowych tj. deszcz, grad, itp

 


Kontakt PL

 

Wojciech Kubajek

    T: +48 913508440

    M: +48 788917187

    E: w.k@wdk-tunnels.eu

info@wdk-tunnels.eu

    W: www.wdk-tunnels.eu

www.facebook.com/WDK.Tunnels.eu

 

Kontakt  UK 

 

 Wojciech Kubajek

    T: +44(0)1386 45375

    M: +44(0)7903118273

    E: w.k@wdk-tunnels.eu

info@wdk-tunnels.eu

    W: www.wdk-tunnels.eu

www.facebook.com/WDK.Tunnels.eu

 

Adres:

77 Codling Road

Evesham

WR11 3JD

 

baner baner1

WDK  TUNNELS – tunele dla gospodarstw rolnych zostały zaprojektowane i udoskonalone przez rolników w Wielkiej Brytanii. Do produkcji używamy tylko najwyższej, jakości materiałów i komponentów. Można je budować w dowolnym miejscu o dowolnej szerokości od 5,5m do 8,5m oraz dowolnej długości. Tunele foliowe WDK podnoszą wydajność i jakość produktu. Zabezpieczają przed mrozem i gradem. Pozwalają na zbiory niezależnie od warunków pogodowych.

WDK Hiszpańskie - zblokowane: Oferowane przez nas tunele typu hiszpańskiego sa niezawodne i cenione przez wielu producentów. Najczęściej wybierane do produkcji w czasie sezonu letniego. Lekka i prosta konstrukcja pozwala na szybki demontaż i łatwa obsługę. Tunel zbudowany jest na nogach wkręcanych do ziemi na głębokość od 65 do 85 cm. Luki wykonane rur najwyższej jakości. Zastosować można drzwi rolowane jak również rynny metalowe zaprojektowane z myślą o producentach papryki. Szerokość tuneli wacha się od 6m do 8,5m a długości sa dowolne. Zaleta tuneli lekkich jest to ze dostosowują się do terenu, na jakim sa budowane. Dobra cyrkulacja powietrza, wydłużenie sezonu, zwiększenie plonu oraz jakości to tylko kilka atutów tych tuneli. Swobodny dostęp traktowo pozwala na prace wewnątrz tunelu bez potrzeby ich demontażu.

WDK Pojedyncze: Tunele te wybierane sa do wczesnej produkcji owoców i warzyw. Ich charakterystyczny kształt i izolacja (folia do poziomu gleby) pozwala na szybsze ogrzanie gleby i rozpoczęcie wegetacji o około 2-3 tygodni wcześniej w porównaniu z tradycyjnym sposobem upraw.
Konstrukcja oparta jest na nogach wkręcanych około 0.8m Główny luk jest wraz folia sięga do poziomu gleby. Wykonane z najwyższej, jakości rur o średnicy od 40mm do 60mm. I w tym przypadku szerokości tunelu wahają się od 6m do 8.5m długość dowolna. Wysokość tunelu, jak i rodzaj drzwi jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów.
Łatwa wentylacja przez uniesienie folii z boku na całej długości tunelu, pozwala na kontrole temperatury w obiekcie.
Dodatkowym atutem tych tuneli jest możliwość wybory kształtu, może być on tradycyjny lub w kształcie dachu dwuspadowego, co powoduje samoczynne osuwanie się śniegu.

WDK Wysokie tunele zblokowane: to nic innego jak podwyższony tunel typu Hiszpańskiego. Tunele z podwyższonymi bokami stworzono by wykreować dodatkowe miejsce do pracy wzdłuż rzędów i zwiększyć ilość powietrza w tunelu. Najczęściej stosowane sa do uprawy drzew owocowych jak czereśnie, śliwy jak również krzewów owocowych jak malina, borówka. Tunele przyśpieszają zbiór o kilka tygodni, nawet 90% owoców jest pierwszego gatunku, zbiór niezależny od warunków pogodowych, zabezpieczenie przed szkodnikami i ptactwem to tylko kilka benefitów z posiadania tuneli.

WDK Siatki przeciw gradowe: najważniejszym elementem siatek przeciw gradowych jest konstrukcja, system lin metalowych i kotew.  Konstrukcja może opierać sie na slupach drewnianych, betonowych, lub metalowych.
Jest to tani i szybki w montażu system zabezpieczający owoce przed gradem.

Tunele szklarniowe: Do produkcji warzyw, owoców, kwiatów i ziół. Konstrukcja oparta jest na stopach betonowych, wykonana z rur cynkowanych. Tunele mogą być zblokowane jak i pojedyncze. Wysokość i szerokość obiektu dostosowujemy do indywidualnych do potrzeb Klienta. Konstrukcja jest kryta folia pojedyncza lub podwójna nadmuchiwana. Posiadamy różnorodne systemy wietrzeń: górne, czołowe, boczne.

WDK Tunele Hobbistyczne przeznaczone dla działkowców. Bardzo prosta konstrukcja opiera się na kotwach wkręcanych w glebę. Luki wykonane z rur cynkowanych. Szerokości dostępne to 3.5m, 4.5m, 5.5m i 6m długość tunelu dowolna. Tunel kompletny z drzwiami i folia dostarczany jest w pudelku do samodzielnego montażu.