WDK Tunnels LTD

jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą tunele foliowe, stoły uprawowe oraz systemy nawodnień. Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem na rynku Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy

 

 

WDK  TUNNELS

tunele dla gospodarstw rolnych zostały zaprojektowane i udoskonalone przez rolników w Wielkiej Brytanii. Można je budować w dowolnym miejscu o dowolnej szerokości od 5,5m do 8,5m oraz dowolnej długości. Tunele foliowe WDK  podnoszą wydajność i jakość produktu. Zabezpieczają przed mrozem i gradem. Pozwalają na zbiory niezależnie od warunków pogodowych tj. deszcz, grad, itp

 


Kontakt PL

 

Wojciech Kubajek

    T: +48 913508440

    M: +48 788917187

    E: w.k@wdk-tunnels.eu

info@wdk-tunnels.eu

    W: www.wdk-tunnels.eu

www.facebook.com/WDK.Tunnels.eu

 

Kontakt  UK 

 

 Wojciech Kubajek

    T: +44(0)1386 45375

    M: +44(0)7903118273

    E: w.k@wdk-tunnels.eu

info@wdk-tunnels.eu

    W: www.wdk-tunnels.eu

www.facebook.com/WDK.Tunnels.eu

 

Adres:

77 Codling Road

Evesham

WR11 3JD

 

baner baner1

WDK Wiaty namiotowe: bezfundamentowe hale oparte na kotwach wkręcanych w glebę luki wykonane z rur cynkowanych. Pokryte materiałem plandekowym o wysokich parametrach. Tkanina poliestrowa powlekana obustronnie PCV odporne na wpływ warunków atmosferycznych i UV oraz działanie sił mechanicznych.
Jest to tania alternatywa wiat tradycyjnych. Konstrukcja jest szybka i prosta do montażu i przenoszenia z miejsca na miejsce.

WDK  FOLIA – jest dostępna na rynku od 30 lat. Korzystamy z doświadczenia Niemieckiej firmy. Każda partia towaru jest produkowana według naszych dokładnych specyfikacji. Nasza nowej generacji folia jest super silna oraz sprężysta. Oferujemy folie 150mu, 180mu a nawet 200mu są one dostępne z 36, 42 lub 54 miesiące UV stabilizatorem. W ofercie są folie zarówno przezroczyste jak i inteligentne folie przeciwdziałające wysokiemu nagrzewaniu się w środku tunelu.
Nasza nowej generacji folia jest super silna, była udoskonalana latami. Nasi inżynierowie skonstruowali super silna i sprężysta folie, która jest bardziej sprężysta w porównaniu do innych folii.

Dostępna folia: standardowa, przezroczysta lub rozpraszająca.

Nasza folia jest wysoce rekomendowana dla wczesnej i późnej produkcji roślin, daje ona ochronę przed mrozem (może chronić nawet przed 4 stopniowym mrozem), co daje wcześniejszy zbiór i wyższe dochody.

WDK STOŁY UPRAWOWE

WDK Tunnels Ltd jest wiodącą firmą w projektowaniu i produkcji stołów uprawowych. Duży wachlarz produktu pozwoli zadowolić najbardziej wybrednych klientów.
Posiadamy systemy:
Drutowy (4 wire system), rurowy (single pipe system), rynnowy (gutter system) i wiele innych.

Produkcja truskawki na stołach podnosi prędkość zbiorów. Można uzyskać wyższy plon w porównaniu z plonami tradycyjnymi oraz gwarantowana wysoka, jakość owoców.
Dodatkowym atutem stołów jest to, że nie ma znaczenia, na jakim rodzaju gleby są zbudowane.

Korzyści z posiadania WDK  stołów uprawowych:
•    Wzrost dochodu o 30%
•    Zmniejszenie kosztow zboru o 25-50%
•    Możliwość dostosowania stołów do indywidualnych  potrzeb
•    Szybka i łatwa budowa, oraz przenoszenie stołów.
•    Więcej niż jeden zbiór w ciągu sezonu
•    Oszczednosc na fertygacji
•    Szybka wymiana worków z ziemia.

WDK Maszyny rolnicze:

Maszyna do formowania zagonów 

Jest to maszyna do formowania zagonów przeznaczona w uprawie truskawek lub malin. Przygotowuje glebę pod uprawę. Jest w stanie uformować kopce o wysokości 55 cm. Wspomaga to ukorzenienie roślin, ułatwia zbór, owoce są czyste i lepiej widoczne dla zbierających.

Nasze maszyna do formowania zagonów zdolne są do wytwarzania jednolicie wysokich zagonów, pomaga to produkować wysokiej jakości owoce.

WDK Ciagniki Rolnicze :  
http://www.uniagro.pl/index.php/oferta/ciagniki-rolnicze

Oferujemy szeroką gamę ciągników rolniczych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – doradzamy przy uzyskaniu finansowania, proponujemy współpracę z dostawcami produktów finansowych. Pomagamy w przygotowaniu wniosków czy biznesplanów dla ARiMR i kredytów preferencyjnych.

 

Ciągniki koreańskiego koncernu TYM to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Firma produkuje wiele modeli o mocy od 23 do 100 KM. Konstrukcje oparte o silniki PERKINS spełniają oczekiwania użytkowników na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości wykonania i wyposażenia stanowią doskonałą alternatywę dla droższych ciągników europejskich. Produkowane w rodzinnej fabryce w Kundl, w Tyrolu ciągniki LINDNER o mocy od 78 do 126 KM charakteryzują się dopracowaną konstrukcją oraz najwyższą jakością wykonania. Zaprojektowane do pracy w trudnych, górskich warunkach spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Zalety ciągników LINDNER szczególnie docenią użytkownicy prowadzący gospodarstwa oparte na produkcji zielonek.  Firma McCormick jest jednym z wiodących producentów ciągników rolniczych i sadowniczych na świecie. Ciągniki produkuje od 1906 roku. Obecnie wytwarzane  modele o mocy od 23 do 280 KM sprzedawane są w 55 krajach na całym świecie.
     
Produkowane w Mrągowie ciągniki Farmtrac (33 – 100 KM)
znajdują wielu nabywców kraju i za granicą. Współpraca z renomowanymi dostawcami jak PERKINS, CARRARO, ZF czy BOSCH sprawia, że Farmtrac oferuje ciekawy produkt w umiarkowanej cenie.

 Ciągniki URSUS o mocy od 80 do 110 KM to polskie maszyny oparte o podzespoły wiodących producentów zachodnich. Ciągniki wyposażono w wielobiegowe, lecz proste i niezawodne przekładnie mechaniczne oraz wydajną hydraulikę. Polska marka wraca do gry.  

 

Partnerzy:

    Uniagro